PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 2M
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 2M
24,90  17,43  Dodaj do koszyka
Promocja!

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 2M

17,43 

-30%

ID: 31329
Model: GF-LCULCUD2
Marka: GETFORT

Na stanie

Pozostało mniej niż 36 szt!

Darmowa wysyłka zamówień od 500zł !

Bezpieczne i szybkie płatności

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 2m

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Rodzaj włókna: jednomodowe
  • Typ włókna: G.657A2
  • DUPLEX
  • Wtyk: LC/UPC-LC/UPC
  • Długość: 2m

GetFort

GetFort

GetFort jest jedną z najszybciej rozwijających się marek urządzeń sieciowych aktywnych jak również pasywnych. Oferowane produkty charakteryzują się dużą trwałością i precyzją wykonania, atrakcyjnym wzornictwem oraz nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi. Produkty naszej marki znajdują szerokie zastosowanie przy budowie systemów datacenter, alarmowych, CCTV oraz RTV.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

  • Patchcord światłowodowy typu DUPLEX, typ złącz: LC/UPC-LC/UPC.
  • Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.
  • Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Informacje dodatkowe

Waga0.1 kg
Producent

GETFORT

Model

GF-LCULCUD2

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY GETFORT SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 2M”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.